Vi er her for deg

Vi er syv ansatte i Kongsberg Boligbyggelag som jobber iherdig med å gi dere de beste medlemsfordelene, de beste boligprosjektene og den beste boligforvaltningen. I tillegg er vi opptatt av å gi dere det beste bomiljøet og den beste kundeservicen.

Hos oss møter du alltid et vennlig smil når du stikker innom, eller en blid stemme når du ringer. Ønsker du å melde deg inn eller allerede er medlem i KBBL – får du alltid profesjonell veiledning i praktiske spørsmål. Sitter du som styreleder i et borettslag eller andelsbolig, så er vi her for å gi deg veiledning, råd og forvaltningstjenester.

Som en av regionens største boligbyggere er vi alltid på jakt etter gode muligheter til å bygge de beste boligene for våre medlemmer. Ta gjerne kontakt hvis du har en idé eller en tomt som du ønsker hjelp til å utvikle.

SE KBBL SINE VEDTEKTER HER!

Morten Fretheim
Daglig leder
Mob: 918 98 518
morten@kbbl.bu.no
Bente Lia
Økonomileder
Mob: 934 26 893
bente@kbbl.bu.no
Kristine Helgerud Rygh
Økonomi / Forvaltning
Mob: 975 54 907
kristine@kbbl.bu.no
Torunn Aasheim
Økonomi / Forvaltning
Mob: 975 54 906
torunn@kbbl.bu.no

[/vc_column]
Daniel Koren
Teknisk leder
Mob: 932 17 602
daniel@kbbl.bu.no
Hilde Handeland
Medlemskontakt / Økonomi / Forvaltning
Mob: 996 26 835
hilde.handeland@kbbl.bu.no
Gry Karin Mulvik
Salg & Service Medarbeider
Mob: 997 13 800
gry@kbbl.bu.no