Vi er her for deg!

Vi er ni ansatte i Kongsberg Boligbyggelag som jobber iherdig med å gi dere de beste medlemsfordelene, de beste boligprosjektene og den beste boligforvaltningen. I tillegg er vi opptatt av å gi dere det beste bomiljøet og den beste kundeservicen.

Hos oss møter du alltid et vennlig smil når du stikker innom, eller en blid stemme når du ringer. Ønsker du å melde deg inn eller allerede er medlem i KBBL – får du alltid profesjonell veiledning i praktiske spørsmål. Sitter du som styreleder i et borettslag eller sameie, så er vi her for å gi deg veiledning, råd og forvaltningstjenester.

Som en av regionens største boligbyggere er vi alltid på jakt etter gode muligheter til å bygge de beste boligene for våre medlemmer. Ta gjerne kontakt hvis du har en idé eller en tomt som du ønsker hjelp til å utvikle.

Les KBBL sine vedtekter her.

 

 

Ansatte:

Morten Fretheim
Daglig leder
Mob: 918 98 518

morten@kbbl.bu.no

Bente Lia
Økonomileder
Mob: 934 26 893

bente@kbbl.bu.no

Kristine Helgerud Rygh
Økonomileder
Mob: 988 23 047

kristine@kbbl.bu.no

Torunn Aasheim
Økonomi / Forvaltning
Mob: 975 54 906

torunn@kbbl.bu.no

 

Daniel Koren
Teknisk leder
Mob: 932 17 602

daniel@kbbl.bu.no

 

Hilde Handeland
Medlemskontakt / Økonomi / Forvaltning
Mob: 996 26 835

hilde.handeland@kbbl.bu.no

 

Gry Karin Mulvik
Salg & Service Medarbeider
Mob: 997 13 800

gry@kbbl.bu.no

 

  

Ida Marie Iversen
Økonomi / Forvaltning
Mob: 924 36 059

ida@kbbl.bu.no

 

 

Bjørn Andersen
Teknisk avdeling
Mob: 901 84 215

bjorn@kbbl.bu.no